Rozsáhlá nabídka služeb

Nabídka služeb

Studio Adler poskytuje profesionální hostingové služby s individuálním přístupem k zákazníkům. U nás jsou Vaše internetové aplikace jako v bavlnce na nejmodernějších výkonných serverech s pravidelnou aktualizací a s důrazem na nejvyšší míru zabezpečení. Nabízíme Vám 3 základní tarify, které bezpečně pokryjí většinu požadavků od malých až po velké zákazníky s vysokými nároky na kvalitu poskytovaných služeb a technických parametrů a 1 VIP tarif, který přizpůsobíme technickými parmetry a cenou přesně Vašim požadavkům.

Již nikdy neuslyšíte od svého poskytovatele hostingu že něco nejde nastavit. Pomůžeme Vám rovněž s případnou instalací složitějších aplikací potřebných pro chod Vašeho webu.

Zaregistrujeme Vám doménu 2.řádu a případný parking domény zajistíme zdarma.

Proč zvolit hosting u nás?

1. naše služby jsou spolehlivé s vysokou kvalitou technické podpory
2. non-stop technická podpora 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce
3. online administrační systém umožňuje jednoduše nastavovat hostingové služby (zřizování mailových schránek, web serverů, antispamů a antivirů)
4. přehledné statistiky přístupů na Vaše weby
5. důkladná antispamová a antivirová ochrana
6. objednání služeb je možné provést online formulářem, mailem info@studioadler.cz i telefonicky +420-777 166 475
7. individuální přístup ke každému zákazníkovi (máte se vždy na koho obrátit a Vaše požadavky jsou řešeny okamžitě a bez čekání)

P.O.S. Stojan

 Multimediální reklama řízená přes internet

Se společností Czech Free Media s.r.o. spolupracujeme na vývoji a poskytování unikátních dálkově řízených multimediálních reklamních displejů, pomocí kterých lze vybudovat celé sítě reklamních obrazovek, informačních kiosků a elektronických P.O.P poutacích panelů. Tyto systémy umožňují pomocí přehledného webového rozhraní ovládat a šířit Vaše multimediální reklamní spoty ve všech dnes používaných formátech jako jsou flashové animace, video, obrázky a webové stránky.

Jako naprostý unikát nabízíme k velikým obrazovým plochám i systém ozvučení Audiospotlight®. Tato technologie umožňuje zvuk přesně zacílit na danou lokalitu a to i na vzdálenost 200 metrů. Více informací naleznete na stránkách oficiálního dovozce.

Pro více informací a ilustrativní videa si můžete prohlédnout stránku věnující se multimediální reklamě. Více informací o možnostech reklamy na obrazovkách Více informací

 
Internetové prezentace

 Tvorba internetových prezentací a aplikací

Studio Adler Vám nabízí vytvoření jednoduchých i složitějších web aplikací (CMS), ve kterých si zákazníci spravují obsah sami (např. elektronické obchody, účetní a skladové systémy a rozsáhlé intranetové aplikace). Dokážeme Vaši aplikaci vybudovat od prvotního návrhu funkčnosti, grafického rozhraní až po konečnou realizaci se zajištěním všech potřebných služeb (profesionální hosting, registrace domén) a 24/7/365 technické podpory. Pro intranetové aplikace zajistíme potřebný hardware a software včetně jeho instalace a konfigurace. Více informací o internetových prezentacích Více informací

© 1998–2017 Studio Adler | kontakt | mapa webu | doporučte nás