Multimediální reklama - Dynamic Shopping Display - Digital Signage

Historie

Studio Adler vyvíjí ve spolupráci se společností Czech Free Media s.r.o. unikátní multimediální systém dálkově řízených reklamních obrazovek, které jsou určeny k rychlému a pro zákazníky velice atraktivnímu šíření reklamních spotů pomocí internetu. Seznamte se se všemi možnostmi které Vám toto nejmodernější reklamní médium současnosti nabízí.

Co je to dálkově řízená multimediální reklama?

Dynamic Shopping Display

Systém MEDIA3 je provozován společností Czech Free Media s.r.o. Jedná se o unikátní systém pro budování rozsáhlých řetězců audiovizuálních informačních ploch (Digital Signage) s inteligentním systémem řízení přes internetové ovládací rozhraní. Systtém MEDIA3 může být instalován jako klasický reklamní totem, reklamní obrazovka na stěně, do regálu, zavěšený a nebo formou informačního kiosku s dotykovou obrazovkou. Firma Studio Adler se podílí na jeho rozvoji a dalším šíření mezi zadavetele reklamy, kteří chtějí naplno využívat moderních technolgií které mohou oslovit a přilákat více zákazníků. Svojí atraktivní "vizáží" se toto reklamní médium stává nenásilnou formou propagace, která drtivé většině lidí nevadí ale naopak ji lidé vyhledávají. Což je veliké plus oproti starší "papírové" formě propagace, která naopak většinu lidí obtěžuje. Více informací naleznete na stránkách věnovaných projektu MEDIA3.

Informační kiosek
Informační kiosek
Informační kiosek
Informační kiosek
Informační kiosek
Informační kiosek
Informační kiosek
Informační kiosek

Digitální plakát (billboard)

Prohlédněte si ukázku funkce dálkově řízeného "Digitálního Plakátu". Toto je typická ukázka aplikace systému MEDIA3. Stojan obsahuje LCD nebo plasmový panel o úhlopříčce 65" (volitelně může být ozvučen klasicky, nebo systémem Audiospotlight®). Slouží k prezentaci a upoutání zákazníka na produkt pomocí audiovizuálního vjemu. Panel je možno umístit i v exteriérech. K dispozici jsou různé moduly a doplňky jako mobilní internetové připojení, dotyková obrazovka, čtečka čárových kódů, nebo antivandal úprava s nerozbytným sklem.

Obsah digitálního plakátu (billboardu, citilightu) je možno dálkově měnit a řídit z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu. Stačí k tomu internetový prohlížeč a přístup do řídící aplikace MEDIA3. Veškerý reklamní obsah tak máte vždy pod absolutní kontrolou. Můžete měnit obsah reklamních ploch najednou, po skupinách nebo na každém plakátu zvlášť. K dispozici je celá řada nástrojů pro přehlednou a snadnou zprávu i rozsáhlého řetězce reklamních ploch.

Jak již bylo řečeno digitální plakát je řízen a plněn spoty přes webové ovládací rozhraní a umožňuje statistické vyhodnocování projekce reklamy a její účinnosti. Lze jej zapojovat do skupin a ty následně jedním kliknutím ovládat ať jste kdekoliv. Systém MEDIA3 Vám umožňuje přehrávání jakéhokoliv média (např.: FLASH, video, obrázky, mp3 a pod.). Tento systém nabízí rovněž mnoho online doplňkových služeb, jako je předpověď počasí, aktuální zpravodajství, přesný čas nebo kurzovní lístky. Všechny tyto služby lze vzájemně nakombinovat a zobrazit ne jednom nebo libovolném množství panelů.

 

Přejete si více informací o multimediální reklamě?

Studio Adler je autorizovaným zástupcem s oprávněním nabízet multimediální reklamní systém MEDIA3 koncovým zákazníkům Protože se také podílíme na vývoji tohoto systému, můžete se na nás obrátit i s technickými dotazy ohledně pořízení a provozu reklamních obrazovek. K dotazům můžete využít buď telefon +420-777 166 475, mailovou adresu info@studioadler.cz nebo formulář, který naleznete níže. V případě dotazů Vám velice rádi poskytneme veškeré informace a pomocnou ruku.

Vaše jméno (*)
Váš mail (*)
Váš telefon
Předmět mailu (*)
   
© 1998–2017 Studio Adler | kontakt | mapa webu | doporučte nás