O nás

Historie

Studio Adler je malá kreativní firma založená na maximální vstřícnosti ke svým zákazníkům. Již od roku 1999 Vám dokazujeme že stojí za to věnovat každé maličkosti maximální pozornost a úsilí.

Trocha historie

V roce 1999 jsme začínali s prvním vytvářením internetových prezentací. První weby byly statické, psané v čistém HTML. Jak šel čas a přibývaly nové technologie i naše webové prezentace se zdokonalovaly. Začali jsme vytvářet první dynamické weby založené na PHP a mySQL. Po té se přidalo formátování pomocí CSS, optimalizování prezentací pro vyhledávače (SEO) a vývoj vlastního publikačního systému mPublik. V dalších letech jsme se zaměřili na složitější projekty a pustili jsme se do vlastního navrhování internetových a intranetových aplikací, které byly často provázány s interními aplikacemi zákazníků. Různé účetní a objednávkové systémy, evidence skladů a internetové obchody. To vše nám dovolilo rozvíjet služby do dalších úrovní.

Rok 2004 přinesl vybudování vlastního profesionálního fotografického ateliéru ve kterém jsme zprvu fotografovali produkty pro internetové prezentace. Po té přišly na řadu větší zakázky pro spolupracující reklamní agentury a korporátní klientelu. V současnosti ateliér plně vytěžujeme reklamním a v poslední době stále více veřejným fotografováním zákazníků. Nabízíme celou škálu fotografických služeb jako je rodinné foto, fotografie zvířat, dětí a skupin. Zvládneme vyfotit školní tabla stejně dobře jako vytvořit modelingové booky, nebo svatební knihy. Můžeme Vám vytvořit kompletní svatební fotoalbum včetně zajištění velkoplošných tisků i v nadživotní velikosti a prvotřídní kvalitě.

Náš fotograf nabízí i různé umělecké styly fotografií s dobovým aranžmá scén (tzv. RETRO). K dispozici je kostymérna, kde si můžete vybrat z nepřeberného množství kostýmů a rekvizit. Zajistit umíme i profesionální vizážistku, která zvládne líčení a make up pro modelingovou fotografii. V portfóliu služeb naleznete i možnost nechat si své fotografie zarámovat do některého ze stovek typů rámů.

Současnost

Rok 2007 znamenal pro Studio Adler významný milník, neboť počet zákazníků a jejich požadavky na poskytované on-line služby stouply natolik že jsme již nemohli nadále spoléhat na služby poskytované různými providery a rozhodli se že potřebné registrace domén a hostingy webů zajistíme sami. Toto důležité rozhodnutí mělo pro naše zákazníky dalekosáhlé pozitivní účinky.

Všichni naši zákazníci dostali to nejmodernější vybavení a zabezpečení svých internetových prezentací emailových schránek na našich serverech, kde zaručujeme maximální pohodlí a neuvěřitelnou škálu služeb a možností. Získali svůj vlastní SMTP server pro odesílání pošty, kvalitní antispamové a antivirové filtry, online administrační rozhrání pro správu svých domén a mailových schránek, podporu PHP, mySQL a v podstatě neomezené prostorové možnosti pro internetové prezentace. No a protože jsme tímto krokem získali úplnou kontrolu nad kompletním technickým řešením internetových aplikací znamenalo to pro naše stávající i budoucí zákazníky jediné....zbavili se všech zbytečných starostí, které souvisejí s dnes nejdůležitějším firemním informačním médiem, kterým je internet.

V tuto chvíli Vám nabízíme komplexní vyřešení všech starostí a problémů, které by Vás mohlli potkat při zřizovéní, nebo provozování Vaší internetové komunikace. Vaše prezentace a její zpráva včetně všech mailových schránek a domén může být u jednoho poskytovatele služeb, který Vám zaručuje vždy okamžitý a 100% full servis. Navíc získáte ideální přehled o financování všech těchto služeb, protože nabízíme možnost jednotného a přehledného vyúčtování vždy jednou za rok.

Budoucnost

Studio Adler vykazuje v současné době neustále rostoucí preference. Škála poskytovaných služeb se rozšířila na maximum a nyní již pracujeme jen na jejich vylepšování k co největší spokojenosti našich zákazníků. V roce 2007 jsme začali spolupracovat se společností Czech Free Media s.r.o., které pomáháme při vývoji nejmodernějšího propagačního systému reklamních obrazovek řízených pomocí internetu. Vyvíjíme ovládací internetové rozhraní, které zajišťuje pohodlnou správu reklamních a informačních spotů jejích zákazníků. Rovněž se podílíme na projektu Digital Board, který se zabývá současnými moderními způsoby propagace a reklamy.

Vážení zákazníci, jak vidíte Studio Adler je dynamická firma, která umí všechno jen ne zůstat na místě. Chceme i nadále rozvíjet své služby a pomáhat Vám v uskutečňování Vašich cílů a plánů. K tomu Vám nabízíme své zkušenosti, znalosti a mladý tým kvalitních kreativních lidí na které se můžete vždy s důvěrou obrátit a být si jistí že Vám pomohou.

Děkujeme Vám
za Vaši podporu a těšíme se na další spolupráci na mnoha zajímavých projektech

Michal Adler (ředitel firmy)

© 1998–2017 Studio Adler | kontakt | mapa webu | doporučte nás