Informace o hostingovém programu "MINI"

Hosting

Studio Adler poskytuje profesionální hostingové služby s individuálním přístupem k zákazníkům. U nás jsou Vaše internetové aplikace jako v bavlnce na nejmodernějších výkonných serverech s pravidelnou aktualizací a s důrazem na nejvyšší míru zabezpečení. Nabízíme Vám 3 základní tarify, které bezpečně pokryjí většinu požadavků od malých až po velké zákazníky s vysokými nároky na kvalitu poskytovaných služeb a technických parametrů a 1 VIP tarif, který přizpůsobíme technickými parmetry a cenou přesně Vašim požadavkům.

Již nikdy neuslyšíte od svého poskytovatele hostingu že něco nejde nastavit. Pomůžeme Vám rovněž s případnou instalací složitějších aplikací potřebných pro chod Vašeho webu.

Zaregistrujeme Vám doménu 2.řádu a případný parking domény zajistíme zdarma.

Proč zvolit hosting u nás?

1. naše služby jsou spolehlivé s vysokou kvalitou technické podpory
2. non-stop technická podpora 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce
3. online administrační systém umožňuje jednoduše nastavovat hostingové služby (zřizování mailových schránek, web serverů, antispamů a antivirů)
4. přehledné statistiky přístupů na Vaše weby
5. důkladná antispamová a antivirová ochrana
6. objednání služeb je možné provést online formulářem, mailem info@studioadler.cz i telefonicky +420-777 166 475
7. individuální přístup ke každému zákazníkovi (máte se vždy na koho obrátit a Vaše požadavky jsou řešeny okamžitě a bez čekání)


Přehled poskytovaných služeb podle hostingových tarifů

  OBJEDNAT OBJEDNAT OBJEDNAT OBJEDNAT  
 Název služby MINI STANDARD BUSINESS VIP N
 Technická podpora 24/7 24/7 24/7 24/7 Non-stop technická podpora je standardní součást všech hostingových programů.
 Administrační systém ano ano ano ano Administrační systém umožňuje měnit veškeré parametry webhostingu jednoduše a online prostřednictvím jednoduchých webových formulářů. Chcete-li např. založit nový e-mail, stačí vyplnit jeden formulář v administračním systému a e-mailová schránka je ihned vytvořena.
 Diskový prostor 1GB 2GB 5GB >5GB Význam hodnot: Diskový prostor pro celou doménu. Popis: Diskový prostor si každý zákazník může v administračním systému libovolně rozdělit mezi jednotlivé e-mailové schránky, weby a databáze.
 Správa DNS ano ano ano ano Správa DNS je standardní služba, bez které by nefungovaly weby ani e-maily.
 WEBOVÉ STRÁNKY
 Weby 1 2 5 neomezeno Význam hodnot: Maximální počet webů. Popis: Web je soubor stránek, které jsou přístupné prostřednictvím názvu webu např. www.media3.cz, jiný web v doméně media3.cz by mohl mít název shop.media3.cz.
 Web aliasy 1 5 10 neomezeno Význam hodnot: Maximální počet web aliasů. Popis: Web aliasy jsou alternativní názvy webů. Např. web www.cweb.cz má jako alias název cweb.cz. V praxi se to projeví tak, že pokud někdo do internetového prohlížeče zadá cweb.cz, dostane stejný obsah, jako kdyby zadal skutečný název webu, tj. www.cweb.cz. Počet aliasů pro jeden web není omezen, platí ale omezení na celkový počet aliasů (přes všechny weby v doméně).
 FTP přístup ano ano ano ano Význam hodnot: Maximální počet web aliasů. Popis: Web aliasy jsou alternativní názvy webů. Např. web www.cweb.cz má jako alias název cweb.cz. V praxi se to projeví tak, že pokud někdo do internetového prohlížeče zadá cweb.cz, dostane stejný obsah, jako kdyby zadal skutečný název webu, tj. www.cweb.cz. Počet aliasů pro jeden web není omezen, platí ale omezení na celkový počet aliasů (přes všechny weby v doméně).
 PHP skripty ano ano ano ano PHP je standardní skriptovací jazyk pro webové stránky.
 SSL protokol ne ano ano ano SSL protokol umožňuje zabezpečený přístup k webu přes internetový prohlížeč.
 Modifikace stránky 404 ne ano ano ano Pokud je některá stránka (na kterou chce uživatel přistoupit prostřednictvím internetového prohlížeče) nenalezena, zobrazí se standardní chybová stránka 404 (404 je kód chyby -> stránka nenalezena). Modifikace stránky 404 umožňuje tuto chybovou stránku upravit do libovolné podoby a zobrazit ji např. ve standardním designu webu.
 Statistiky přístupů ano ano ano ano Statistiky přístupů poskytují aktuální přehled o návštěvnosti každého webu čitelnou formou s použitím přehledných tabulek a grafů.
 Přístupové logy ano ano ano ano Přístup k access a error logům všech webů za aktuální měsíc.
 Archiv logů ne ano ano ano V archivu logů jsou access logy a error logy všech webů za všechny předchozí měsíce.
 E-MAILOVÉ SCHRÁNKY & PŘESMĚROVÁNÍ
 E-mailové schránky 1 15 200 neomezeno Význam hodnot: Maximální počet e-mailových schránek. Popis: E-mailová schránka je úložiště e-mailových zpráv, které je definováno názvem, např. info@cesky-webhosting.cz. Uživatel si schránku může kdykoli vybrat a doručené e-maily přečíst.
 E-mailová přesměrování 0 50 neomezeno neomezeno Význam hodnot: Maximální počet e-mailových přesměrování. Popis: Přesměrování umožňuje kopírování nebo přesun e-mailů na jiné e-mailové adresy (i mimo server).
 Doménový koš ano ano ano ano Doménový koš umožňuje nastavit e-mailovou adresu, kam se budou posílat e-maily, jejichž adresát neexistuje (tj. neexistuje schránka adresáta ani žádné přesměrování z adresáta).
 Antispamová ochrana 1 15 200 neomezeno Význam hodnot: Maximální počet e-mailových schránek, u kterých lze zapnout ochranu proti spamům. Popis: Pokud zapnete antispamovou ochranu na e-mailovou schránku, každý příchozí e-mail se zkontroluje, a pokud se antispamový software domnívá, že se jedná o spam, označí ho jako spam, nebo ho smaže (v administračním systému se dá nastavit, zda se spamy mají označovat nebo mazat).
 Antivirová ochrana 1 15 200 neomezeno Význam hodnot: Maximální počet e-mailových schránek, u kterých lze zapnout ochranu proti virům. Popis: Pokud zapnete antivirovou ochranu na e-mailovou schránku, každý příchozí e-mail se zkontroluje, a pokud se antivirový software domnívá, že e-mail obsahuje virus, označí ho jako virus, nebo ho smaže (v administračním systému se dá nastavit, zda se e-maily obsahující viry mají označovat nebo mazat).
 Vybírání e-mailů přes POP ano ano ano ano POP protokol je standardní a nejpoužívanější protokol pro vybírání e-mailů.
 Vybírání e-mailů přes IMAP ne ano ano ano IMAP protokol umožňuje vybírání e-mailů. Jde o novější obdobu POP protokolu.
 Odesílání e-mailů přes SMTP ne ano ano ano SMTP protokol je standardní protokol na odesílání e-mailů.
 Webmail ne ano ano ano Webmail umožňuje vybírání a odesílání e-mailů přes webové rozhraní.
 DATABÁZOVÉ TECHNOLOGIE
 MySQL databáze 0 1 5 >10 Význam hodnot: Maximální počet MySQL databází. Popis: MySQL je oblíbená databáze.
 MySQL administrace ne ano ano ano MySQL administrace je webové rozhraní, které umožňuje provádět veškeré akce nad MySQL databázemi. Např. výpis dat z tabulky, vytvoření tabulky, přidání řádků do tabulky apod.
 PLATEBNÍ OBDOBÍ
 Měsíčně ne ne ne ano Možnost úhrady za službu
 Čtvrtletně ne ne ano ano Možnost úhrady za službu
 Pololetně ne ano ano ano Možnost úhrady za službu
 Ročně ano ano ano ano Možnost úhrady za službu
 Každé 2 roky ano ano ano ano Možnost úhrady za službu
 CENA
 Měsíčně 99,- 129,- 290 ,- od 500 ,- Možnost úhrady za službu
 Čtvrtletně 297,- 387 ,- 870 ,- od 1500 ,- Možnost úhrady za službu
 Pololetně 594,- 774 ,- 1740 ,- od 3000 ,- Možnost úhrady za službu
 Ročně 1188,- 1548 ,- 3480 ,- od 6000 ,- Možnost úhrady za službu
 Každé 2 roky 2376,- 3096 ,- 6960 ,- od 12000 ,- Možnost úhrady za službu
Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21%
  OBJEDNAT OBJEDNAT OBJEDNAT OBJEDNAT  
© 1998–2017 Studio Adler | kontakt | mapa webu | doporučte nás