Fotografický ateliér

Telefon do fotoateliéru
Fotografický ateliér

Vážení zákazníci, hledáte fotografický ateliér, kde by jste si nechali zhotovit profesionálně vypadající fotografie pro své album, modelingový book, fotografi pro katalog výrobků, svatební fotografie, nebo kvalitní velkoplošný tisk? Studio Adler Vám nabízí fotografické služby na nejvyšší úrovni v perfektně vybaveném ateliéru a v garantované, špičkové digitální kvalitě.

Nejen že Vás nebo Vaše produkty vyfotíme, ale zajistíme i jejich kvalitní zpracování a to jak pomocí klasické "mokré cesty" tak pomocí velkoplošného ploteru, nebo kvalitního inkoustového tisku.

V následujících galeriích si můžete prohlédnout ukázky z naší produkce.

Retro fotografie

Přáli jste si někdy mít doma "zvláštní" fotografii? A co takhle fotografii ve stylu 30.let 20.století? V našem ateliéru Vám nabízíme vytvoření stylové retro fotografie kde budete vypadat jako "za starých časů". Oblékneme Vás do dobového kostýmu, dostanete dobové rekvizity a jdeme na to. Prvotřídní dobová fotografie i se stylovým rámem, nebo albem bude Vaše. A pokud budete chtít vytvořit retro fotografii celé rodiny, tak Vám zaručujeme že se budete při focení i skvěle bavit :-)

Fotografování svateb

Kompletní fotografický servis pro váš slavnostní den. Nabízíme komplexní fotografické zajištění Vaší svatby, včetně vytvoření kvalitní svatební knihy, zarámovaných fotografií až do životní velikosti. Snadné doobjednávky fotografií přes internet. Z celé svatby dostanete CD se všemi náhledovými fotografiemy, které jsou očíslované. Pomocí formuláře, nám můžete zaslat objednávku fotografií a my Vám zařídíme jejich výrobu a pokud si to budete přát doručíme Vám je až domů.

Produktová fotografie

Pokud potřebujete nafotit Vaše výrobky pro reklamní účely, nabízíme Vám moderně vybavený profesionální ateliér. Fotografie Vám zhotovíme digitálně ve vysokém rozlišení (13Mpix). K dispozici je technický stůl pro bezstínovou fotografii. Fotografie od nás můžete získat ve formátu RAW, nebo upravené pro tiskárnu, případně webovou prezentaci. Samozřejmostí jsou retuše a výřezy, případně převody do požadovaných profilů a formátů. Na požádání zajistíme i velkoplošný tisk na ploteru.

Ateliérová fotografie

Vytvoříme pro Vás profesionálně stylizované fotografie Vás, Vašich miláčků, dětí, rodiny a tak dále. Nabízíme nepřeberné množství dekorací a akčních scén. Každý rok připravujeme nové stylyzované scény pro různé příležitosti jako jsou vánoce, nový rok, velikonoce, narozeniny a tak dále.

V ateliéru je možno rovněž nafotit modelingový book, který potřebuje každá modelka pro registraci v agentůrách.

© 1998–2017 Studio Adler | kontakt | mapa webu | doporučte nás